
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJH |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 50 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 14.2" (360.7mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJH-50-D-14.20-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
.5MM FLEX CABLE JUMPER
.5MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 4POS 1.25MM 5"
RES 0.075 OHM 5% 1W 1206
RES SMD 604 OHM 1% 1/2W 1210
DC DC CONVERTER +/-9V 6W
.5MM FLEX CABLE JUMPER