FJH-15-D-13.68-4
DataSheet
FJH-15-D-13.68-4 PDF
Number of Conductors:15
Pitch:0.020" (0.50mm)
Length:13.6" (345.4mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)