FJ-20-D-08.60-4
Description
1MM FLEX CABLE JUMPER
DataSheet
FJ-20-D-08.60-4 PDF
Number of Conductors:20
Pitch:0.039" (1.00mm)
Length:8.600" (218.44mm)
Length - Exposed Ends:0.157" (4.00mm)