
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | Flexstrip |
| Number of Conductors: | 13 |
| Pitch: | 0.100" (2.54mm) |
| Length: | 1.000" (25.40mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.125" (3.18mm) |
| Termination Style: | Completely Exposed Wires on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FSP-21A-13 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
.5MM FLEX CABLE JUMPER
1MM FLEX CABLE JUMPER
.5MM FLEX CABLE JUMPER
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
CABLE FLXSTRP 13POS 2.54MM 1"