
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJH |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 20 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 4.650" (118.11mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJH-20-R-04.65-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
1MM FLEX CABLE JUMPER
.5MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 28POS 0.50MM 1.18"
RES 560 OHM 0.25% 1/10W 0603
RES 12.1 OHM 1% 1W 2512
CAP CER 1500PF 25V Y5V 0402
.5MM FLEX CABLE JUMPER