
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21020 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 28 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 1.180" (29.97mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210200293 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 4POS 1.00MM 5"
1MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 23POS 1.25MM 8"
CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL
KC-LINK 1812 7.5NF 500VDC C0G
IC TRANSCEIVER 4/3 24SOIC
CABLE FFC 28POS 0.50MM 1.18"