
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJ |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 30 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 15.7" (398.8mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on Both Sides, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJ-30-D-15.75-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 31POS 0.50MM 1.18"
CABLE FFC 18POS 0.50MM 12"
CABLE FFC 18POS 1.00MM 5"
RES 7.06K OHM 0.5% 1/8W 0805
CRYSTAL 27.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
1MM FLEX CABLE JUMPER