
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Premo-Flex 21039 |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Obsolete |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 18 |
| Pitch: | 0.039" (1.00mm) |
| Length: | 5.000" (127.00mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 0210390342 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
.5MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 5POS 1.00MM 5"
.5MM FLEX CABLE JUMPER
CAP CER 19PF 50V C0G/NP0 0402
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 2225
CAP CER 0.015UF 25V X7R 0402
CABLE FFC 18POS 1.00MM 5"