
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FJH |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Cable Type: | FFC, FPC |
| Number of Conductors: | 10 |
| Pitch: | 0.020" (0.50mm) |
| Length: | 30.0" (762.0mm) |
| Length - Exposed Ends: | 0.157" (4.00mm) |
| Termination Style: | Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of FJH-10-R-30.00-4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CABLE FFC 5POS 1.00MM 5"
.5MM FLEX CABLE JUMPER
CABLE FFC 34POS 1.00MM 12"
RES 24.3 OHM 10W 1% WW AXIAL
CAP CER 0.22UF 630V X7R RADIAL
STRAIGHT PLUG
.5MM FLEX CABLE JUMPER