0430300001-12-N4-D
Manufacturer
Woodhead - Molex
VIGOR # :
Description
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Catalog
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
DataSheet
0430300001-12-N4-D PDF
Type Description
Series:Micro-Fit 3.0 43030
Package:Bulk
Part Status:Active
Contact End:Socket to Socket
Length:12.0" (304.8mm)
Wire Gauge:24 AWG