0430300003-12-L0
Description
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
DataSheet
0430300003-12-L0 PDF
Type Description
Series:Micro-Fit 3.0 43030
Package:Bulk
Part Status:Active
Contact End:Socket to Cable (Round)
Length:12.0" (304.8mm)
Wire Gauge:20 AWG