0039000040-11-N2-D
Manufacturer
Woodhead - Molex
VIGOR # :
Description
11" PRE-CRIMP A2016 BROWN
Catalog
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
DataSheet
0039000040-11-N2-D PDF
Type Description
Series:Mini-Fit Jr
Package:Bulk
Part Status:Active
Contact End:Pin to Pin
Length:11.0" (279.4mm)
Wire Gauge:22 AWG