0039000181-10-G0-D
Description
10" PRE-CRIMP A2040 GREEN
DataSheet
0039000181-10-G0-D PDF
Part Status:Active
Contact End:Socket to Socket
Length:10.0" (254.0mm)
Wire Gauge:20 AWG