0190700014-18-N9
Manufacturer
Woodhead - Molex
VIGOR # :
Description
18" JUMPER 3075 BR001 BROWN
Catalog
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
DataSheet
0190700014-18-N9 PDF
Type Description
Series:InsulKrimp
Package:Bulk
Part Status:Active
Contact End:Ring Terminal to Cable
Length:18.0" (457.2mm)
Wire Gauge:18 AWG