0002061101-11-V9
Manufacturer
Woodhead - Molex
VIGOR # :
Description
11" PRE-CRIMP A2103 VIOLET
Catalog
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
DataSheet
0002061101-11-V9 PDF
Type Description
Series:1561
Package:Bulk
Part Status:Active
Contact End:Socket to Cable (Round)
Length:11.0" (279.4mm)
Wire Gauge:18 AWG