0039000219-10-W2
Description
10" PRE-CRIMP A2016 WHITE
DataSheet
0039000219-10-W2 PDF
Part Status:Active
Contact End:Pin to Cable (Round)
Length:10.0" (254.0mm)
Wire Gauge:22 AWG