0430310003-11-V4-D
Manufacturer
Woodhead - Molex
VIGOR # :
Description
11" PRE-CRIMP A2015V VIOLET
Catalog
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
DataSheet
0430310003-11-V4-D PDF
Type Description
Series:Micro-Fit 3.0 43031
Package:Bulk
Part Status:Active
Contact End:Pin to Pin
Length:11.0" (279.4mm)
Wire Gauge:24 AWG