0430300003-10-W0
Manufacturer
Woodhead - Molex
VIGOR # :
Description
10" PRE-CRIMP A2040W WHITE
Catalog
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
DataSheet
0430300003-10-W0 PDF
Type Description
Series:Micro-Fit 3.0 43030
Package:Bulk
Part Status:Active
Contact End:Socket to Cable (Round)
Length:10.0" (254.0mm)
Wire Gauge:20 AWG