0002061101-12-A0-D
Manufacturer
Woodhead - Molex
VIGOR # :
Description
12" PRE-CRIMP A2102 ORANGE
Catalog
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
DataSheet
0002061101-12-A0-D PDF
Type Description
Series:1561
Package:Bulk
Part Status:Active
Contact End:Socket to Socket
Length:12.0" (304.8mm)
Wire Gauge:20 AWG