0008500113-11-V6-D
Description
11" PRE-CRIMP A3049 VIOLET
DataSheet
0008500113-11-V6-D PDF
Package:Bulk
Part Status:Active
Contact End:Socket to Socket
Length:11.0" (279.4mm)
Wire Gauge:26 AWG