0039000219-10-V0
Description
10" PRE-CRIMP A2040 VIOLET
DataSheet
0039000219-10-V0 PDF
Part Status:Active
Contact End:Pin to Cable (Round)
Length:10.0" (254.0mm)
Wire Gauge:20 AWG