0039000219-12-W4
Description
12" PRE-CRIMP A2015 WHITE
DataSheet
0039000219-12-W4 PDF
Part Status:Active
Contact End:Pin to Cable (Round)
Length:12.0" (304.8mm)
Wire Gauge:24 AWG