0039000428-12-A4-D
Description
12" PRE-CRIMP A2015 ORANGE
DataSheet
0039000428-12-A4-D PDF
Part Status:Active
Contact End:Socket to Socket
Length:12.0" (304.8mm)
Wire Gauge:24 AWG