0502128000-10-Y4
Manufacturer
Woodhead - Molex
VIGOR # :
Description
10" PRE-CRIMP 1854 YL001 YELLOW
Catalog
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
DataSheet
0502128000-10-Y4 PDF
Type Description
Series:Mi II 50212, Micro-Latch, Sherlock
Package:Bulk
Part Status:Active
Contact End:Socket to Cable (Round)
Length:10.0" (254.0mm)
Wire Gauge:24 AWG