0008500113-05-W1
Manufacturer
Woodhead - Molex
VIGOR # :
Description
5" PRE-CRIMP A3047 WHITE
Catalog
Jumper Wires, Pre-Crimped Leads
DataSheet
0008500113-05-W1 PDF
Type Description
Series:KK254, 2759
Package:Bulk
Part Status:Discontinued at Digi-Key
Contact End:Socket to Cable (Round)
Length:5.00" (127.00mm)
Wire Gauge:30 AWG