0430310002-10-N2-D
Description
10" PRE-CRIMP A2016N BROWN
DataSheet
0430310002-10-N2-D PDF
Type Description
Series:Micro-Fit 3.0 43031
Package:Bulk
Part Status:Active
Contact End:Pin to Pin
Length:10.0" (254.0mm)
Wire Gauge:22 AWG