0039000219-11-L4-D
Description
11" PRE-CRIMP A2015 BLUE
DataSheet
0039000219-11-L4-D PDF
Part Status:Active
Contact End:Pin to Pin
Length:11.0" (279.4mm)
Wire Gauge:24 AWG