0008500113-10-G2
Description
10" PRE-CRIMP A2016 GREEN
DataSheet
0008500113-10-G2 PDF
Type Description
Series:KK254, 2759
Package:Bulk
Part Status:Active
Contact End:Socket to Cable (Round)
Length:10.0" (254.0mm)
Wire Gauge:22 AWG