510-26-6600-WH-0025F
Manufacturer
CnC Tech
VIGOR # :
Description
CABLE MOD 6P6C PLUG TO PLUG 25'
Catalog
Modular Cables
DataSheet
510-26-6600-WH-0025F PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Cable Type:Flat, Straight Cable
Connector Type:Plug to Plug
Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts:6p6c (RJ11, RJ12, RJ14, RJ25)
Length:25.00' (7.62m)
Shielding:Unshielded
Color:White
Features:-
Style:Standard
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SAPRBU10
SAPRBU10
ZONE CORD, CAT 6A FTP SOLID RISE
N034-05N-BL
N034-05N-BL
CABLE MOD 8P8C JACK-PLUG 0.42'
STP6X6YL
STP6X6YL
COPPER PATCH CORD, CAT 6A, YELLO
510-26-6600-WH-0025F
510-26-6600-WH-0025F
102-1040-BE-00300
102-1040-BE-00300
CABLE USB 2.0 B MALE-B MALE 3M
20VW1
20VW1
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
C1206C224K3REC
C1206C224K3REC
CAP CER 1206 220NF 25V X7R 10%