512-26-8800-WH-0025F
Manufacturer
CnC Tech
VIGOR # :
Description
CABLE MOD 8P8C PLUG TO PLUG 25'
Catalog
Modular Cables
DataSheet
512-26-8800-WH-0025F PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Cable Type:Flat, Straight Cable
Connector Type:Plug to Plug
Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts:8p8c (RJ45, Ethernet)
Length:25.00' (7.62m)
Shielding:Unshielded
Color:White
Features:-
Style:Reverse
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CS6A-01F-ORG
CS6A-01F-ORG
CLEARFIT 28AWG CAT6A PATCH 1FT
CAT6 TPE-100FT
CAT6 TPE-100FT
CAT6 RJ45, TPE, FLEX RATED-100FT
UTP28X15BU
UTP28X15BU
CAT 6A 28AWG UTP PATCH CORD, CM/
0805Y2001P80BUT
0805Y2001P80BUT
CAP CER 1.8PF 200V C0G/NP0 0805
08053A272FAT4A
08053A272FAT4A
CAP CER 2700PF 25V C0G/NP0 0805