UTP28X20BL
Description
CAT 6A 28AWG UTP PATCH CORD, CM/
DataSheet
UTP28X20BL PDF
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
UTP28CH11MYL
UTP28CH11MYL
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 36.09'
UTP28X130BU
UTP28X130BU
A-MCSSP60020/Y
A-MCSSP60020/Y
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 6.56'
10745
OPTIC HOLDER 20MM AVEON WHITE
SS24L RUG
SS24L RUG
DIODE SCHOTTKY 40V 2A SUB SMA
UTP28X20BL
UTP28X20BL