AT-S-26-8/8/W-25
Manufacturer
ASSMANN WSW Components
VIGOR # :
Description
CABLE MOD 8P8C PLUG TO PLUG 25'
Catalog
Modular Cables
DataSheet
AT-S-26-8/8/W-25 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bag
Part Status:Active
Cable Type:Flat, Straight Cable
Connector Type:Plug to Plug
Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts:8p8c (RJ45, Ethernet)
Length:25.00' (7.62m)
Shielding:Unshielded
Color:White
Features:-
Style:Standard
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MP-64RJ45UNNP-004
MP-64RJ45UNNP-004
CABLE MOD 8P8C PLUG TO PLUG 4'
UTP28X2YL
UTP28X2YL
CAT 6A 28AWG UTP PATCH CORD, CM/
STP6X47MBUF2
STP6X47MBUF2
CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 154.2'
AT-S-26-8/8/W-25
AT-S-26-8/8/W-25
NCP133AMX105TCG
NCP133AMX105TCG
IC REG LINEAR 1.05V 500MA 6XDFN
CL31A106KACLNNL
CL31A106KACLNNL
CAP CER 10UF 25V X5R 1206
3UWC5.035N-F
3UWC5.035N-F
LED WHITE CLEAR 3MM T/H