N001-015-BL
Manufacturer
Tripp Lite
VIGOR # :
Description
CABLE MOD 8P8C PLUG TO PLUG 15'
Catalog
Modular Cables
DataSheet
N001-015-BL PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Cable Type:Round Cable
Connector Type:Plug to Plug
Mounting Type:Free Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts:8p8c (RJ45, Ethernet)
Length:15.00' (4.57m)
Shielding:Unshielded
Color:Blue
Features:Molded Plugs
Style:Cat5e
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
UTP6ASD140BL
UTP6ASD140BL
COPPER PATCH CORD, CAT 6A (SD),
AT-S-26-6/4/W-25
AT-S-26-6/4/W-25
CABLE MOD 6P4C PLUG TO PLUG 25'
UTPCH1.5MVLY
UTPCH1.5MVLY
COPPER PATCH CORD, CAT 5E, VIOLE
RE25M00000S300
RE25M00000S300
25MHZ SM3225 HCMOS 15PF 3.3V