UTPCH15L25Y
Description
25-PAIR CABLE ASMBLY, RJ21 TO RJ
DataSheet
UTPCH15L25Y PDF
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
STP6C9.5MGR
STP6C9.5MGR
PANNET CAT6A F/UTP PATCH CORD, C
QXLXJBJBXX55M0
QXLXJBJBXX55M0
FACEPLATE ACCESSORY
UTP6ASD4.5BU/N
UTP6ASD4.5BU/N
COPPER PATCH CORD 6A
VI-J0T-MZ
VI-J0T-MZ
DC DC CONVERTER 6.5V 25W