EVC-C-75A-600-S-25
Description
CORD J1772 ANGLED TO CBL 25' BLK
DataSheet
EVC-C-75A-600-S-25 PDF
Shielding:-
Length:25.00' (7.62m)
Color:Black
Voltage Rating:240V, 600V
Current Rating (Amps):75A
Operating Temperature:-40°C ~ 55°C