FFSD-08-D-24.00-01-N
Description
CABLE ASSEM .05" 16POS 24"
DataSheet
FFSD-08-D-24.00-01-N PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:16
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:2.00' (609.60mm)