45110-010030-3749/10-S-6
Manufacturer
3M
VIGOR # :
Description
SGL END CBL ASSY 10POS SKT 6"
Catalog
Rectangular Cable Assemblies
DataSheet
45110-010030-3749/10-S-6 PDF
Type Description
Series:451
Package:Bulk
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Cable
Number of Positions:10
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.500' (152.40mm, 6.00")