G125-FC11005F1-0150L
Description
CBL GECKO 1.25MM F 150MM 10POS
DataSheet
G125-FC11005F1-0150L PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Individual Wire Leads
Number of Positions:10
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.049" (1.25mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.492' (150.00mm, 5.91")