G125-FC11205L0-0300F
Description
1.25MM F/F 12POS 26AWG 300MM
DataSheet
G125-FC11205L0-0300F PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:12
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.049" (1.25mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.984' (300.00mm, 11.81")