A04ZRE04ZRE26W254B
Manufacturer
JST
VIGOR # :
Description
JUMPER ZRE 4POS 26AWG 10-INCH
Catalog
Rectangular Cable Assemblies
DataSheet
A04ZRE04ZRE26W254B PDF
Type Description
Series:ZR
Package:Bulk
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:4
Number of Rows:1
Pitch - Connector:0.059" (1.50mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.833' (254.00mm, 10.00")