FFSD-20-D-13.25-01-N-D06
DataSheet
FFSD-20-D-13.25-01-N-D06 PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket (3)
Number of Positions:40
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:1.10' (336.55mm)