FFSD-25-D-11.00-01-N-D05
DataSheet
FFSD-25-D-11.00-01-N-D05 PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket (3)
Number of Positions:50
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.917' (279.40mm, 11.00")