FFSD-12-D-03.15-01-N-RW-R
DataSheet
FFSD-12-D-03.15-01-N-RW-R PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket, Reversed
Number of Positions:24
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.263' (80.01mm, 3.15")