FFSD-25-D-06.15-01-N-RN1
DataSheet
FFSD-25-D-06.15-01-N-RN1 PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:50
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.513' (156.21mm, 6.15")