FFSD-17-D-03.14-01-N
DataSheet
FFSD-17-D-03.14-01-N PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:34
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.262' (79.76mm, 3.14")