FFSD-07-D-03.25-01-N
DataSheet
FFSD-07-D-03.25-01-N PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:14
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:0.025" (0.64mm)
Length:0.271' (82.55mm, 3.25")