SFSD-05-28C-G-05.90-DR-NDX
DataSheet
SFSD-05-28C-G-05.90-DR-NDX PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:10
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.050" (1.27mm)
Pitch - Cable:-
Length:0.492' (149.86mm, 5.90")