TCSD-22-D-02.54-01-N
Description
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
DataSheet
TCSD-22-D-02.54-01-N PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Socket
Number of Positions:44
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable:0.039" (1.00mm)
Length:0.212' (64.52mm, 2.54")