SFSDT-25-30-G-06.00-D-NDS
DataSheet
SFSDT-25-30-G-06.00-D-NDS PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SFSD-50-28-G-12.00-SR
SFSD-50-28-G-12.00-SR
.050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
IDSD-10-S-10.00-T
IDSD-10-S-10.00-T
INSULATION DISPLACEMENT TERMINAL
IDSD-04-D-02.25-G
IDSD-04-D-02.25-G
PTS-25328-C
PTS-25328-C
BOX PLASTIC GRY/CLR 7.87"LX5.9"W
MARKER PEN 0.25MM LINE THICKNESS
RSFDL MQG
RSFDL MQG
DIODE GEN PURP 200V 500MA SUBSMA