TCSD-12-S-07.09-01-N
Description
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
DataSheet
TCSD-12-S-07.09-01-N PDF
Part Status:Active
Connector Type:Socket to Cable
Number of Positions:24
Number of Rows:2
Pitch - Connector:0.079" (2.00mm)
Pitch - Cable:0.039" (1.00mm)
Length:0.591' (180.09mm, 7.09")